Genshin Impact Açılmama Sorunu

Yakın dönemde çıkan ve güzel bir kitle çeken Genshin Impact bazı kullanıcılarından açılmama sorunu almakta. Bilgisayarda ve mobilde açılmama sebebi farklı olabilmekte çözümü ulaşmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Genshin Impact Açılmama Sorunu
Genshin Impact Açılmama Sorunu

Genshin Impact Açılmama Hatası Neden alıyorum?

Bir çok sebepten dolayı bu hatalarla karşılaşabiliriz. Bunlardan birisi ise sistem gereksiniminiz oyunu karşılamıyor olmasından kaynaklanan bir durumdur.

Genshin Impact Açılmama Hatasını Nasıl Çözerim?

Sizlere öneri olarak 2 alt başlık altında anlatacağız;

Bilgisayarınızda açılmıyorsa

Genshin Impact’i RAR dosyası olarak indirdiyseniz dosyaları klasörden çıkatmanız lazım. Çıkarttıktan sonra kurulum yapın. Sonrasın da önceden indirdiğiniz sürümü doğrudan silin ve tamamen sildiğinizden emin olun sonrasın da varsa oyununuzu SSD üzerine kurun. Yoksa tekrardan aynı sürücüye kurulum yapabilirsiniz.

Yönetici Olarak çalıştırın

Bilgisayarınızı kapatıp tekrardan açın veya Görev Yöneticisinden oyunu doğrudan kapatıp yönetici olarak çalıştırın.

Ekran Kartını Güncelleyin

Ekran kartınızın güncel olmaması oyununuzu etkileyebilr. Sadece bu oyun değil bir çok oyunda etkileyebilir, bu yüzden ekran kartınızın güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

Mobilde Açılmıyorsa

  • Öncelikle oyunu telefondan tamamen silin ve telefonun kendisine gelmesi için kaptıp açınız. Ardından oyunu tekrar yükleyiniz oyununuzun gitmemesini istiyorsanız Ayarlara girin ve oyunu içine girerek ön belleği temizleyiniz .
  • Eğer oyun hâlâ açılmıyorsa oyunun destek ekibi ile iletişime geçiniz telefonunuzun marka ve modelini belirterek mail oluşturup gönderiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.