Logo Mükellef Güncelleme Hatası

Logo Go3 kullanıcılarının ara ara karşılaştığı "Bağlantı kurulamadı istenen işlem için tutamaç bulunamadı" hatasından bahsederek çözüme ulaştıracağız.

Logo Mükellef Güncelleme Hatası
Logo Mükellef Güncelleme Hatası

Logo Go3 uygulaması kullanıcılarının e-fatura mükellef kontrol sisteminde güncellemek yapmak istediğinde karşılaştığı "Bağlantı kurulamadı istenen işlem için tutamaç bulunamadı" hatası birçok sorunları beraberinde getirmekte.

Logo Go3 bağlantı kurulamadı hatasından kurtulmamız için öncelikle uygulamamızı güncellememiz bizi birçok hatadan kurtaracaktır. Birçok uygulamayı güncel olmayan bir biçimde kullanırsak birçok hatayla karşılaşabiliriz. Bu yüzden kullandığımız uygulamaları son sürümde işlem yapmak en rahat işlemlerden bir tanesidir.

Logo Go3 Sürümünü Nasıl Güncellerim?

Logo sürümünü güncellememiz için öncelikle Logo Go3 uygulamanın sol üst köşede yazan uygulama sürümü ile ilgili aşağıdaki adreste yer alan en son güncel Logo Go3 sürümünü kontrol edin. Eğer kullandığınız Logo Go3 uygulaması eski bir sürüm olarak gözüküyorsa en son sürüme güncelleyerek Logo Go3 uygulamasını yeniden başlatarak mükellef kontrol uygulamasındaki hatayı çözmüş olacağız.

EN SON SÜRÜME GÜNCELLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme sonrası hata devam ediyorsa öncelikle bir antivirüs programınız varsa tamamen kapatarak işleminize devam etmeyi deneyin. Eğer antivirüs kapatma işlemi hiçbir işe yaramadıysa Windows sürümünüzü güncelleyin. Windows sürümünüz güncel haldeyse modem güvenlik duvarını kapatarak hatayı almadığınızı kontrol edin. Eğer bunlara rağmen hiçbir şekilde çözüme ulaşamadıysanız logo çözüm ortağından destek alarak kısa bir sürede hatayı nereden aldığınızı size söyleyerek çözüme ulaştırmaya çalışacaktır.