Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir 38.159

Para karşılığında elmas sahibi olmak istemeyen Brawl Stars oyuncularının, aklına direkt olarak "Brawl Stars elmas hilesini nasıl yapabilirim?" diye kafasında bir soru işareti bırakmakta. Eğer sizde bu düşüncedeyseniz bu makale size yardımcı olacaktır.

Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir 38.159
Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir 38.159

Brawl Stars, Supercell tarafından 2017 Haziran ayında betası yayınlanarak birçok kitleyi bünyesine katmıştı. 12 Aralık 2018 yılında küresel olarak dünya çapında birçok kitleye yayılarak 100 milyondan fazla kullanıcıyı bünyesine çekmeyi başardı. Birçok modlarla birlikte oyuncularını eğlenceli bir serüvene sürükleyen Brawl Stars mobil online sektöründe öne geçti diyebiliriz.

Brawl Stars içerisinde oluşturulan karakterler, özel yetenek ve seviyeleriyle güçlenerek karşıdaki rakiplerini göz dağı verip bir oyuncuya üstünlük sağlatabilir. Haliyle oyuncuların hiçbir şekilde uğraşmadan oyun içerisinde bulunan elmasları satın alarak özel karakterler ve güçlendirmeler sağlamak istemekte. Hem görünüş olarak hem de güç olarak karşı taraftaki oyuncuların gözünü boyayarak sıralama sisteminde üst sıralara yükselmek istemekteler. Fakat para ödemeden Brawl Stars elmas hilesi isteyen bazı kullanıcılar aralarında olacaklardır. Haliyle, eğer elmas hilesi için buradaysanız doğru yazıdasınız demektir.

Nulls Brawl Stars APK Son Sürüm indir 38.159

Şuanda paylaşacağımız apk sürümü 15 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan son sürümüdür.

Brawl Stars v38.111 Nulls Mod Hileli (Sınırsız Altın ve Elmas):

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Not: Online bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.

Brawl Stars v29.258-137 Mod Özel Sunucu Hileli Mod (Sınırsız Altın ve Elmas):

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Brawl Stars v38.159 Normal Sürüm

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN