Snapchat Puanı Nasıl Artar?

Snapchat puanı, kullanıcıların ne kadar sıklıkla uygulamayı kullandığını gösteren bir puanlama türüdür. Snapchat'i aktif olarak kullanıp farklı kullanıcılara snap atarak puan yükseltmek oldukça kolay olarak gözükmekte.

Snapchat Puanı Nasıl Artar?
Snapchat Puanı Nasıl Artar?

Snapchat kullanıcıları, Snapchat Puanını yüksek tutarak arkadaşlarıyla rekabet halinde bulunmaya çalışmakta. Bu rekabet bir hayli yükselerek kızışmaya başlayabilir. Bu durumda da Snapchat kullanıcılarının kafasında bir soru işareti kalır; Snapchat Puanını nasıl hızlı bir şekilde arttırırım?

Bir diğer konu ise Snapchat puanını hiç bilmeyen kullanıcılar farkına varmadan snap atarak puan arttırmakta. Puan sistemini öğrendikten sonra snapchat puanı nasıl artar diye merak eder. Onlar da puanı nasıl arttıracağını hızlıca öğrenmek isteyip arkadaşlarıyla rekabet eğilimine başlamak isteyeceklerdir.

Snapchat Puanı Nasıl Artar?

Snap puanınızı öğrenmek için sol üst tarafta bulunan avatarınıza tıklayarak kullanıcı isminizin hemen yanında snapchat puanınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu puanı arttırmak için birçok öneriler mevcut. Gelin birlikte Snapchat puanı nasıl arttırılır inceleyelim.

Snapchat puan arttırmanın temeli snap paylaşmaktan geçmekte. Ne kadar snap atarsanız doğru oranda o kadar snap puanınızı arttırırsınız. Uzun süredir snap paylaşmadıysanız, paylaşacağınız ilk snapta 6 puan kazanırsınız. Bu esnada diğer snap paylaşımlarınızda 1 puan kazanırsınız.

Paylaştığınız bir snap 1 puan anlamına gelmemekte. Tek bir fotoğraf çekerek onlarca veya yüzlerce puan arttırabilirsiniz. Örneğin bir snap çektiniz ve hesabınızda 70 ekli arkadaşınız mevcut. Bu 70 arkadaşınıza tek bir snapinizi yollayarak 70 puan kazanabilirsiniz. Ek olarak snap paylaşımından 1 puan kazanmanızla birlikte toplamda 71 puan kazanmış olacaksınız.

Kısaca hesabınızda arkadaş listeniz çok fazlaysa çektiğiniz snapleri yükleyerek arkadaşlarınıza yollayıp fazladan Snapchat Puanı Arttırabilirsiniz. Aynı snapi defalarca oynatmak puanınızı yükseltmek için etkili olmayacaktır.

Hikaye paylaşarak Snapchat puanınızı arttırabilirsiniz. Hikayeye eklenen her bir snap 1 puan vermektedir. Ayrı olarak Snapchat'te arkadaş edinerek puan kazanabilirsiniz. Her arkadaş isteğini kabul ettiğimizde 1 puan hesabımıza artı olarak yansıyacaktır. Ek olarak her arkadaş isteğiniz kabul edildiğinde 1 puan hesabınıza artı olarak yansıyacaktır. Snapchat'in belirlediği puana ulaşarak Snapchat ödül kilitlerini açabiliriz.

Peki ya ben insanları rahatsız etmeden hızlı bir şekilde snapchat puanımı nasıl arttırırım diyorsanız bunun için bir yöntem bulunmakta. Öncelikle arama kısmına girerek AAAAAAA  AAAAAAA anahtar kelimesini yazıp kişileri ekleyin. Hızlıca kişi eklerseniz snapchat hesabınız kilitlenir. Varsayalım hesabınız kilitlendi. Bunun için; https://accounts.snapchat.com/ giriş yapın ve karşınıza çıkan bölümden Hesap Kilidimi Kaldır seçeneğine tıklayın. Artık hesabınız kilitli olmayacaktır. Fakat şöyle bir durum mevcut, eğer ki hesabınız 5-6 defa kilitlendiyse artık erişimi kaldıramazsınız.

Aynı mantıkla tekrar devam ederek kullanıcınızı arttırıp snap yollayabilirsiniz. Örneğin; BBBBBB BBBBBB (Alfabe biçimde A'dan Z'ye ilerleyin). Çıkan kullanıcılar bot olduğundan dolayı hiç bir kişiyi rahatsız etmeyeceksiniz.