Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu

Valorant oyuncularının maça başlamak istediğinde Başla butonunun kırmızı bir hale gelerek sıra devre dışı olarak göstermekte. Bu gibi sorunla karşılaştığımızda neler yapmamız gerekeceğini makalemizde anlattık.

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu
Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu

Valorant, çıktıktan bu yana oyunculara daha iyi hizmet ve oyun verebilmek için yeni güncellemeler getirmekte. Bu güncellemelerle birlikte çeşitli hatalar,buglarla karşılaşılabilmekte. Bunlardan birisi ise "Sıra Devre Dışı" olarak gözükmekte.

Valorant Sıra Devredışı Sorununu Neden Alıyorum?

Valorant tam olarak bir bilgi vermemiş fakat bu gibi hataları almamızın sebebi sunucuların çevrimdışı olmasından kaynaklı olarak gözüküyor. Sunucunun çevrimdışı olmasının sebebi ise Valorant'a yeni bir güncelleme geleceğinin habercisi olarak gözükmekte. Fakat illaki güncelleme gelecek değil. Bu sorun oyun geliştiricilerinin kısa süreliğine sunucuları kapatmasıyla da kaynaklı olabilir. Belki de bugları tespit etmeye çalışıyorlardır nerden bilelim :)

Valorant Sıra Devredışı Sorununu Nasıl Çözerim?

Bu sorunu çözmemiz için klasik olarak oyunumuzu kapatıp açarak sorunu çözebiliriz. Fakat oyunu kapatıp açmak sorunumuzu kesin olarak çözmeyebilir. Bu durumda bu hataya karşı yapacağımız birşey gözükmemekte. Bunun için oyunu kapatarak 10-15 dakika bekleyerek oyunu açabiliriz. Yukarıda anlattığımız gibi sunucular çevrimdışı olabilir. Bundan dolayı oyundan çıkış yaparak biraz bekleyip oyuna tekrar girmemiz sorunu çözmemize yardımcı olacaktır.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.